Kontakt

icon-telefon

Växel

Tel: +46 914 202 10
Fax: +46 914 203 80

 
icon-karta

Adress

Norrlandsvagnar
Korssjövägen 3
937 33 Bygdsiljum

Vägbeskrivning

VD

Mattias Eriksson
VD
Mobil: +46 70 370 67 78
mattias.eriksson@norrlandsvagnar.se

Huvudkontor Bygdsiljum

Moritz Isaksson
Platschef
Direkt: +46 914 202 18
moritz.isaksson@norrlandsvagnar.se

Support, service o reservdelar

Reservdelar direkt
Direkt: +46 914 203 09
reservdelar@norrlandsvagnar.se

Service direkt
Direkt: +46 914 202 08
service@norrlandsvagnar.se

Konstruktion & Kalkylering

Alexey Nikolaev
Direkt: +46 914 202 12
alexey.nikolaev@norrlandsvagnar.se

Karin Lundmark
Direkt: +46 914 202 16
karin.lundmark@norrlandsvagnar.se

Distriktsindelning

länskarta

Försäljning

 

Säljare Norra Sverige, Finland o Island
Tommy Rautio


Direkt: +46 914 202 09
Mobil: +46 70 622 03 09
tommy.rautio@norrlandsvagnar.se
Kontor: Valles backe 8, Björsbyn, Luleå (karta)

 

Säljare Södra Sverige, Norge o Danmark
Peder Gerdin


Direkt: +46 914 202 17
Mobil: +46 70 713 46 92
peder.gerdin@norrlandsvagnar.se
Kontor: Ryssnäsgatan 14, Borås (karta)
 

Kontaktformulär

 
 
Kontakta ossBesök oss på FacebookBesök oss på TwitterBesök oss på Google PlusBesök oss på YoutubeBesök oss på LinkedIn